Menu
Tablet menu

Co oferujemy?

Projektujemy, wykonujemy i montujemy drzwi szklane oraz elementy wyposażenia wnętrz wykonane ze szkła. Szkło jakiego używamy jest szkłem najwyższej jakości, hartowanym i bezpiecznym.

Szeroka gama tafli szklanych, okuć oraz elementów stosowanych w połączeniu ze szkłem pozwolą na wybór optymalnej opcji przeszklenia. Kilkuletnie doświadczenie oraz realizacje na terenie całej Polski, zarówno w obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych oraz domach i mieszkaniach prywatnych, gwarantują Państwu solidne wykonanie zamówionych zabudów szklanych. Również jako Autoryzowany Przedstawiciel firmy Indeco projektujemy i wykonujemy indywidualne garderoby, szafy oraz zabudowy wnęk, gdzie szkło łączymy z szerokim wachlarzem płyt meblowych.

W naszych sklepach w Krakowie przy al. 29 listopada 75 oraz w Galerii Handlowej Solvay Park przy ul Zakopiańskiej 105, czekają na Państwa doradcy, którzy zaprezentują możliwe rozwiązania, przedstawią ofertę oraz umówią na pomiar i konsultację w miejscu montażu.

W zakładce Kontakt znajdą Państwo niezbędna dane.

Zapraszamy do wspólnych realizacji plantacjawnetrz.pl

 

Pobierz katalog plantacjawnetrz.pl

Do góry

Indeco | plantacjawnetrz.pl

Proponujemy Państwu wyjątkowe zabudowy wnęk, szaf i garderób, wykonywanych na wymiar i dostosowanych do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Indeco | plantacjawnetrz.pl

Katalog plantacjawnetrz.pl

Katalog plantacjawnetrz.pl

Pobierz katalog plantacjawnetrz.pl

Wyszukaj

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!