Menu
Tablet menu
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/mapka_na_wwwgk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.1gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.2gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.3gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.5gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.4gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.6gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.7gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.9gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.8gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.10gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.12gk-is-433.jpglink
http://www.plantacjawnetrz.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/photos.42.1.11gk-is-433.jpglink
 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. 12

O nas

Projektujemy, wykonujemy i montujemy drzwi szklane oraz elementy wyposażenia wnętrz wykonane ze szkła. Szkło jakiego używamy jest szkłem najwyższej jakości, hartowanym i bezpiecznym. Szeroka gama tafli szklanych, okuć oraz elementów stosowanych w połączeniu ze szkłem pozwola na wybór optymalnej opcji przeszklenia.

Proponujemy kompleksową obsługę: pomiar, wizualizację drzwi szklanych i przeszkleń w pomieszczeniach, profesjonalny montaż i dobór wybarwień uwzględniający kolorystykę podłogi i ścian. Dobieramy szkło uwzględniając oświetlenie pomieszczeń.

 

W naszych realizacjach można znaleźć min:

Szeroki wybór kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe oferowane przez nas spełnią wymagania każdego klienta. Ich niewątpliwą zaletą jest dowolny wymiar i kształt, co w wielu przypadkach jest bardzo istotne np. w łazienkach na poddaszu, gdzie często występują skosy. Mogą zostać zamontowane bezpośrednio na brodziku jak i na podłodze lub służyć jako parawan nawannowy.

 

Drzwi w ościeżnicach z wykorzystaniem oklein naturalnych, egzotycznych i modyfikowanych

Drzwi w ościeżnicach drewnianych są alternatywą dla drzwi tradycyjnych jednak zapewniają większą „przejrzystość” pomieszczeń i ich naturalne doświetlenie. Dzięki szerokiej gamie oklein można dostosować ich kolor do istniejących elementów drewnianych w pomieszczeniu.

 

Drzwi wahadłowe bezościeżnicowe

Idealne do miesc użyteczności publicznej. Mogą zostać zamontowane na zawiasach bocznych lub z samozamykaczem podłogowym. Ich konstrukcja nadaje lekkości wnętrzu, a samo światło przejścia nie jest pomniejszone przez grubość ościeżnicy. Do otwierania ich może służyć klasycznie pochwyt lub klamka z zamkiem.Drzwi z zawiasami bocznymi mogą znaleźć zastosowanie również w saunach, garderobach czy wnękach.

 

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne pozwalają na uzyskanie lepszej ergonomii wnętrz. Doskonale nadają się do małych pomieszczeń, gdzie drzwi tradycyjne mogą powodować problemy komunikacyjne.

 

Ściany szklane 

Odgradzają pomieszczenia nie blokując dostępu światła, będąc dekoracją samą w sobie.

Dzięki szerokiemu wahlarzowi typów szkła oraz stosowanych zdobień, urozmaicą każde wnętrze. Znajdują również zastosowanie w małych pomieszczeniach jako ścianki działowe.

 

Glazurę szklaną

Coraz częściej zdobi nasze kuchnie i łazienki, zastępując tym samym tradycyjne płytki. Pozwala na udekorowanie ściany bez konieczności dzielenia szkła na małe elementy, a wycięcia w szkle umożliwiają montaż kontaktów i włączników.

 

Podłogi szklane

Wykonane ze szkła hartowanaego, połączonego folią, są bezpiecznym elementem zdobiącym wnętrza i zastępującym tradycyjne podłoże.

 

Balustrady samonośne i tradycyjne

Łączą w sobie elegancję i zapewniają optyczną przestronność wnętrz, jednocześnie spełniając swoją rolę bezpieczeństwa.

 

Meble i stoły szklane

Duży wybór stołów i mebli, które wykonujemy na specjalne zamówienia, zdobi już wiele salonów. Prostota ich wykonania oraz połączenie szkła z drewnem lub stalą, zapewniają prostotę, elegancję i komfort codziennego użytkowania.

 

Niestandardowe wycięcia i szlifowanie szkła

Nasze szkło obrabiane jest na centrum cyfrowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać dowolne kształty, wycięcia, grawer oraz szlify szkła

 

Klejenie szkła metodą UV

Zapewnia niewidoczne i trwałe połączenie tafli szklanych ze sobą lub innymi elementami, co pozwala na zredukowanie ilości widocznych połączeń

 

Piaskowanie

Ta metoda umożliwia zdobienie szkła dowolnymi wzorami. Jest bardzo uniwersalna i często stosowana w naszych projektach. Piaskowane wzory są dodatkowo zabezpieczone warstwą polimeru, co utrudnia osadzanie się brudu i tłuszczu.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego pod adresem www.okucia-plantacjawnetrz.pl , gdzie można zakupić wszelkiego rodzaju okucia do szkła produkowane oraz importowane przez naszą firmę oraz gotowe elementy szklane w korzystnych cenach.

Nasze realizacje, oprócz domów i mieszkań na terenie Polski, znajdują się również w min w Hotelu Sheraton w Krakowie, Akademii Górniczo – Hutniczej, Galerii Handlowych: CH M1 w Krakowie, Galerii Handlowej MAX w Chrzanowie, Budynku Andersia Tower w Poznaniu i innych.

 

 

plantacjawnetrz.pl s.c.

Do góry

Wzory - Galeria

Galeria

Katalog plantacjawnetrz.pl

Katalog plantacjawnetrz.pl

Pobierz katalog plantacjawnetrz.pl

Wyszukaj

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!